Türkiye’nin En İyi Bez Çanta İmalatçısı = BEZ ®

Türkiye'nin En İyi Bez Çanta İmalatçısı = BEZ ®

2019 yılının başında yasalaşan, market veya perakende satış alanlarında ücretsiz olarak verilen naylon poşetlerin ücretli olması ile birlikte markalar ve son kullanıcılar bez çantalara yöneldi. Türkiye'de Bez Çanta üretimi yapan belirli başlı firmalar artan kullanımdan dolayı taleplere cevap veremiyor.

24 Temmuz 2019 - 12:52 - Güncelleme: 24 Temmuz 2019 - 14:31

Naylon veya plastik hammaddeli poşetler, hem doğada hem de insan vücudunda geri dönüşümü olmayan sıkıntılar bırakabiliyor. Dünyada kullanım oranları kritik seviyelerde.

Tüketiciler yılda 500 milyar ile 1 trilyon arasında plastik poşet kullanıyor. Bu, yılda kişi başına en az 150 poşet demek.

Saniyede ise 160 bin plastik poşet kullanılıyor. Ortalama 12-15 dakika kullanılan plastik poşetler, çöplerle birlikte doğaya atılıyor.

Naylon poşetlerin doğada yok olma süresi bin yılı bulabiliyor.

Bu şekilde çevreye ve insan sağlığna zarar veren naylon poşetlerin yasaklanması 2019 yılı itibari ile Ülkemizde de başladı. Bu uygulamayı şuanda dünyada 18 ülke aynı şekilde yapmaktadır.  

Daha uzun ömürlü, doğa ve insan sağlığına zararı olmayan bez çanta ların kullanımı bu sayede artışa geçti. Ankara'da kurulan , 20 yıllık ambalaj sektörü geçmişi olan SD Grup ve Asil Grup firmalarının ortak markası olan BEZ ® üretim bandında yüksek kapasite ile çalışmalarına başladı. Bez çanta, kumaş çanta, nonwoven çanta, alışveriş bez çantası olarak tabir edilen bu doğa dostu ambalajlar hakkında bilgi almak için firma yetkililerine sorular sorduk...

BEZ Çanta Çeşitleri ?

Bez çantalar müşterilerin tamamen ürünlerine ve marka kimliklerine göre tasarlarnır. Ultrasonik yapıştırma yöntemi ile yada dikiş yöntemi ile üretilir. Firmamız makina parkı günlük 70.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. 

 

Bez Çanta Fiyatları ?

Bez çantalar kullanılan kumaşın gramı, boyutu, adeti ve kullanılan ekstralara göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. 

Toptan Bez çanta ihtiyaçlarınız için Ankara merkezli ve tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat olmak için https://bez.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Türkiye'nin en iyi bez çanta imalatçısı

Kaynak: ANKARASONHABER.COM

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da kapıya sıkışan köpeğe itfaiye seferberliği
Ankara'da kapıya sıkışan köpeğe itfaiye seferberliği
Çankaya'dan merdivenli yol yapımı
Çankaya'dan merdivenli yol yapımı