• Reklam
Reklam
’RTE’ Plakayı Torunlarına Ev Almak İçin Satılığa...

'RTE' Plakayı Torunlarına Ev Almak İçin Satılığa Çıkardı...

Plakası yüzünden aracını 300 bin'e satılığa çıkardı. Torunlarına ev almak için satılığa çıkardığı plakayı satmak istemediğini, fakat torunlarının yetim kaldığından onlara ev almak için satacağınıı belirtti.

11 Kasım 2017 - 14:17
Reklam

Niğde'de yaşayan 52 yaşındaki Sedat Çelik, aylar önce vefat eden oğlundan kalan 'RTE' plakalı aracı satışa çıkardı. Çelik plakadan gelecek olan para ile de torunlarına ev alacak. Sedat Çelik'in 2 ay önce vefat eden oğlundan kalan aracı, vefat eden oğlunun çocukları yetim kaldığı için onlara ev alma isteği ile satılığa çıkardı. Aracın plakasına 150 bin TL teklif gelmesine rağmen Sedat Çelik 300 bin TL'den aşağıya vermiyerek teklifi geri çevirdi.

2 yıl önce oğlunun Ankara'dan aldığı aracın manevi değeri olduğu için satmak istemediğini söyleyen Sedat Çelik, "Oğlum bu otomobili 2 yıl önce Ankara'dan 17 bin TL'ye aldı. Oğlum vefat edince biri 2 yaşında, biri 4 yaşında torunum yetim kaldı. Plakada Cumhurbaşkanımızın adının baş harfleri olduğu için satmak istemiyorum aslında ama torunlarımın rahat edebileceği bir ev almak için satmak zorundayım. 150 bin lira teklif eden oldu ama ben 300 bin TL'ye satmak istiyorum." ifadelerini kullandı. Çelik sözlerine şu şekilde devam etti, "Plakayı satmak hiç istemem ama torunlarımın rahat edebileceği bir ev almak istiyorum". Araca 150 bin TL'den fazla teklif gelmediğini de belirtti.

 

 

Kaynak: ankarasonhaber

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ömer
    1 yıl önce
    aslında yetimleri bu işlere karıstırmamakda fayda var zaten cenab allah onları kmsesiz bırakmayacaktır reisi severiz ama putlastırmayız canımızın parcasıdır arkasındayız ama onun yerinde kim olsaydı yapardık selamun aleykum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!