• Reklam
Reklam
Oğlunu Boğarak Öldüren Babadan Kan Donduran İfadeler!

Oğlunu Boğarak Öldüren Babadan Kan Donduran İfadeler!

12 yaşındaki oğlu Haydar E.'yi tekerlekli motosikletin arka kısmındaki kasanın içinde iple boğarak öldüren 43 yaşındaki baba Hasan E., oğlunu yaramazlık yaptığı için öldürdüğünü ifade etti.

13 Kasım 2017 - 11:01
Reklam

Olay, Kayseri'nin Melikgazi İlçesi'nde geçtiğimiz gün meydana geldi. 4 çocuk babası 43 yaşındaki Hasan E., öne sürülen bilgilere göre, evde ve mahallede yaramazlık yalan oğluna sinirlenerek evlerinin önünde bulunan üç tekerlekli motosikletin arka kısmındaki kasanın içine sokup, iple boğarak öldürdü. 

Olay sonrasında gözaltına alınan Hasan E., verdiği ifadesinde, yaramazlık yaptığı ve çevreye rahatsızlık verdiği için oğlunu öldürdüğünü söyledi. Oğlunu öldürdükten sonra bileklerini keserek intihar etmek istediğini, eşinin ve komşularının kendisini kurtardığını söyleyen Hasan E., "Haydar, çok hareketli bir çocuktu. Komşu çocukları ve mahalledekilerle sürekli kavga ediyor, o yüzden bana şikayetler geliyordu. Yaramazlık yapmaması için defalarca ben ve annesi Gülsan, ikaz ettik; ama dinlemedi. Oğlumun yaramazlıklarından dolayı komşular ve mahalledeki vatandaşlar, kapımıza gelip, bana hakaret ve küfür ediyorlardı. Onlara karşılık veremediğim için gurur yaptım. Dün de komşular, yine şikayete geldi. Haydar’ı uyardığımda, bana karşılık verince, sinirlendim. Önce döverek, hırpaladım. Sonra kendime hakim olamadım. O anda boğazını iple sıktım. Öleceği aklıma hiç gelmedi. Öldüğünü anlayınca, çok pişman oldum. Kendimi evde asmak istedim; ama beceremedim. Sonra bileklerimi kesip, yaşamıma son vermeye kalkıştım; ama eşim ve komşular, beni kurtardı." dedi. 

Kaynak: ankarasonhaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!