• Reklam
Reklam
Nilgün Belgün’den Olay İtiraf! ’Cinsel ilişkiye girmeden...

Nilgün Belgün'den Olay İtiraf! 'Cinsel ilişkiye girmeden önce...'

Ünlü sanatçı Nilgün Belgün, verdiği bir röportajda, “Seksten sonra çok eğlenirim” ifadelerinin yanlış algılandığını söyledi.

11 Ocak 2018 - 11:16
Reklam

Ünlü sanatçı Nilgün Belgün, verdiği bir röportajda cinsel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunmuş ve açıklaması büyük ses getirmişti. Nilgün Belgün kendisine sorulan, 'Peki yatakta da komiklik yapar mısın?' sorusu üzerinde, 'Yaparım, her yerde yaparım. Seks yaparken yapmam da, sonrasında yaparım. Seks yaparken sadece karşımdaki insana konsantre olurum. Seks bitince çok eğlenirim. Zaten eğlenmediğim adamla beraber olmam. Aynı dili konuşmak lazım karşındaki adamla. Konuşamıyorsan ne seks olur ne evlilik. Bir gün ya da bir saatlik olup biter. Bayağı ilişki uzmanısın... Uzman değilim hayatım, hepsi yaşanmışlıktan ve birikimimden.' ifadelerini kullanmıştı. 

Nilgün Belgün, ifadelerinin yanlış algılandığını belirterek, “Evet seks yapmadan önce, buna aşk da dahil, güldüğüm insanları seçerim. Onun için genelde müzisyenler ya da tiyatrocularla birlikte oldum. Çünkü aktörler egoist oluyorlar” açıklamasını yaptı.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ankaralı Yusuf
    10 ay önce
    Çooook geniş bir sanatçı! imiş. Ne diyelim Allah ıslah etsin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!