• Reklam
Reklam
Melih Gökçek’ten Olay Sözler!

Melih Gökçek'ten Olay Sözler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile görevinden istifa eden eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabı üzerinden çok konuşulacak sözlerde bulundu.

13 Kasım 2017 - 12:54
Reklam

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 'En büyük hayalim' dediği ANKA Park projesinin bütçesi yüzünden askıya alınabileceği gündemdeydi. Konu ile ilgili olarak CHP'li Meclis Üyesi Üyesi Doğan Yılmazkaya, 'Projenin yaşama şansı yok, oyuncakları sökülüp dağıtılsın' ifadelerini kullanmıştı.

Melih Gökçek bunun üzerine Twitter hesabından sert bir şekilde yanıt verdi. Melih Gökçek, yaptığı paylaşımda, ANKA Park'da 4 adet 10.000 metrekarelik, 6 adet 5.000 metrekarelik çelik çadır var. Bunlar sökülüp ilçe belediyelerine dağıtılmalıymış.

Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? On binlerce Ankaralının gezdiği ve gelenlerin istisnasız beğeni ve taktirini kazanan bu park çalışmazmış. Dünya görüşü bu kadar dar olanların eline Allah Ankara'yı düşürmesin. ANKA Park, Ankara turizminin geleceğidir. Dilinizi ANKA Park'tan çekin.'' ifadelerini kullandı. 

Kaynak: ankarasonhaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!