• Reklam
Reklam
Kocaman’dan Beşiktaş Kararı!

Kocaman'dan Beşiktaş Kararı!

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman; oyun başlatma görevini verdiği, Isla ile farklı bir kanat kullanma anlayışı yüklediği Nabil Dirar’ın yerine kimi oynatacağına karar vermeye çalışıyor.

20 Eylül 2017 - 14:26

Fenerbahçe'de Nabil Dirar’ın sakatlığı sebebiyle Beşiktaş maçını kaçıracak olması sebebiyle teknik direktör Aykut Kocaman, derbide takımı yeni bir anlayışla sahaya sürmeyi planlıyor...
 
Tecrübeli hoca oyun başlatma görevini verdiği, Isla ile farklı bir kanat kullanma anlayışı yüklediği Dirar’ın yerine kimi oynatacağını ve yeni görev dağılımını hesaplıyor. Aykut Kocaman oyun anlayışında zorunlu değişikliklere giderek hücumda yakalanan efektifliği sürdürmeyi planlıyor. Bu bölge için favori isim Alper olsa bile başarılı oyuncunun Dirar’dan farklı bir görevle de sahada olması bekleniyor. 
 
ANALİZLER HAZIR 
 
Teknik heyet hafta boyunca fiziksel çalışmaların yanı sıra oyunculara bol bol bilgi aktarımı yapacak. Beşiktaş ile ilgili artı ve eksilerin yer aldığı çok geniş ve kapsamlı bir analiz hazırlayan teknik heyet derbide rakiplerini oyunculara ezberletecek. Ayrıca Alanyaspor maçının da raporu üzerine aktarımlarda bulunacak olan Kocaman ve ekibi Beşiktaş’ı tamamen durdurup üstünlük kurmanın planlarını yapıyor.

Kaynak: mynet

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • m. bayar
    11 ay önce
    dün istifa sesleri arasında dili kıçına kaçanlar bugün bir galibiyetle kendini kral sanıyor u*** iki yıldır çaktığımız kazık kıçınızda hala vıyaklıyorsunuz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tuvalette Kadınları Röntgenleyen Sapık!
Tuvalette Kadınları Röntgenleyen Sapık!
Kabızlık Problemini Beslenme ile Çözebilirsiniz!
Kabızlık Problemini Beslenme ile Çözebilirsiniz!