• Reklam
Reklam
Cübbeli’den Melih Gökçek’e Olay Sözler!

Cübbeli'den Melih Gökçek'e Olay Sözler!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bir sohbetinde istifa ettirilen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e olay sözlerde bulundu.

07 Aralık 2017 - 09:27
Reklam

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bir sohbetinde istifa ettirilen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Ankara'da yaptırmış olduğu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna tarafından kaldırılan dinozorlar için, “Bugün dinazorlar kaldırılıyorsa bir rahmet gelecek ya, Ankara’ya bereket gelecek inşallah" dedi.

Cübbeli Ahmet, "Parkın içini dinazor doldurmuş. Masraf 30 milyon… 30 trilyon eski parayla, 30 trilyonla Ankara’da aç kalmaz ya. Ne işimiz var bizim dinozor heykeliyle” ifadelerini kullandı.

Cübbeli Ahmet, Melih Gökçek ile ilgili olarak ise, “Halbuki ona Allah dostları ne dediler; her mahallede Kuran okuyan bir medrese, Kuran yeri aç dedi ona Efendi Hazretleri. Her parka 400 tane dinazor koy demedi yani. Ama arkadaşlar laf dinlemiyorlar. Laf dinlemeyenler belalarını buluyorlar. Allah ölmeden tövbe nasip etsin” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara için O Yolu Kullanacaklar Dikkat
Ankara için O Yolu Kullanacaklar Dikkat
Müslüm Filmi tarihe geçti
Müslüm Filmi tarihe geçti