Başkentte 4 Çocuğa Cinsel İstismardan Tutuklanan Antrenörle...

Başkentte 4 Çocuğa Cinsel İstismardan Tutuklanan Antrenörle İlgili Şok Gerçek!

ANKARA'nın Çankaya ilçesinde işlettiği spor salonuna kursa gelen, yaşları 14 ile 17 arasında değişen 4 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan kick boks antrenörü Yavuz Ö.'nün (65), 2016'da hakkındaki şikayet üzerine 11 yaşında b...

11 Nisan 2019 - 14:14

Çankaya ilçesinde spor salonu işleten Yavuz Ö.'nün iş yerine kurs için gelen kız çocuklarına cinsel istismarda bulunduğu, bir çocuğun yaşadıklarını arkadaşlarına anlatmasıyla ortaya çıktı. Benzer durumdaki arkadaşları da yaşadıklarını aileleriyle paylaştı. Ailelerin şikayeti üzerine Yavuz Ö. gözaltına alındı. Olayın duyulmasının ardından 18 yaşından büyük iki sporcu kız da daha önce Yavuz Ö.'nün cinsel istismarına uğradıklarını ileri sürerek şikayetçi oldu.

Mağdur çocuklar, pedagog ve avukatları eşliğinde verdikleri ifadede, şüpheli Yavuz Ö.'nün, özel ders verme bahanesiyle kendilerini spor salonuna çağırdığını ve cinsel istismarda bulunduğunu ileri sürdü. Yavuz Ö. ise hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, kendisine iftira atıldığını savundu. Yavuz Ö., 1 Nisan'da savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemede, 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TUTUKSUZ YARGILANDIĞI DAVADA DA TUTUKLANDI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Katliam iddiası: Kiralık katil tutmuşlar
Katliam iddiası: Kiralık katil tutmuşlar
Ankara'daki dev operasyon yeni gözaltı! Sağ kolu Ferhat da yakalandı...
Ankara'daki dev operasyon yeni gözaltı! Sağ kolu Ferhat da...