Reklam
Aydemir Akbaş’tan Şok itiraflar! Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz,...

Aydemir Akbaş'tan Şok itiraflar! Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz, Şafak Sezer...

Usta sanatçı Aydemir Akbaş, Şafak Sezer’le birlikte rol aldığı üç filmlik 'Kolpaçino’ ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Bu yaz serinin dördüncü filminin  çekileceğini belirten Akbaş, daha önceki filmleri beğenmediği söyledi.

18 Şubat 2019 - 13:03 - Güncelleme: 18 Şubat 2019 - 13:08

Nişantaşı’nda yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan Aydemir Akbaş “Her gün 10 bin adım atıyorum” dedi.'KOLPAÇİNO' İTİRAFIÜnlü oyuncu, Kolpaçino'yu yaza çekeceğiz. Yine boşu boşuna film yaptı bensiz. Şafak’ın senaryoları iyi değil. Birinci hariç oynadıklarımı beğenmedim.

Şafak kabiliyetlidir ama senaryo seçmesini bilmiyor. Bunun için de tiyatrocu olması lazım fakat her tiyatrocu da filmci olmaz” şeklinde konuştu.

CEM, ŞAHAN KALIP DIŞINA ÇIKAMAZ! KORKARLAR

Komedi filmleriyle gişede rekor kıran Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar’a, aynı karakterleri tekrar edip başka kalıpların dışına çıkamadıkları eleştirisinde bulunan usta sanatı, Biz çok oynadık bunları 30 yıl önce. Şahan bir kere o kalıba girdi, çıkamıyor. Diğer türleri yapmaya korkuyorlar. Cem de aynı kalıp, Şahan gibi. Bunlar tiyatrocu değil, bunlar tip değiştiremez. Korkarlar farklı oynamaya” ifadelerini kullandı.

STAR OYUNCU DRAM DA OYNAR KOMEDİ DE

Şimdiki oyuncular iyi para kazanıyorlar, sizden daha mı şanslılar?” sorusuna Aydemir Akbaş, O ayrı biz de kazandık kendimize göre. Ben bir filmden beş daire alıyordum. 'Şu anki oyuncular daha şanslı' diyemem. Sinema bol şimdi, sansür yok fazla ama tiyatrocu olmayan kolay kolay çıkamaz. Gelsin Şahan ben ona normal senaryo vereyim, o asi çocuğu Ali Poyrazoğlu da Öztürk Serengil de ben de yaptık. Hakaret bağırma çağırma, itilmiş kakılmışlık. Ben o devirde dram oynadım. Star oyuncu dram da oynar komedi de oynar. Ben komediden çok dram oynadım” yanıtını verdi.

Kaynak: milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son Dakika! Özel Harekat Polislerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 3 Yaralı
Son Dakika! Özel Harekat Polislerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı:...
İki kez yanan evden aile dramı çıktı
İki kez yanan evden aile dramı çıktı