• Reklam
Reklam
Ankara’nın Ünlü Caddesi İçin Flaş Gelişme!

Ankara'nın Ünlü Caddesi İçin Flaş Gelişme!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara'nın en ünlü caddelerinden olan 7. Cadde ile ilgili açıklamalarda bulundu.

12 Mart 2018 - 11:47
Reklam

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 7. Cadde ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, 

"Trafiğe kapattık diyelim... Vatandaş haklı olarak, ‘Projeniz nedir?’ diye soracak. Alper Bey ‘Ortak bir çalışma yapalım’ dedi. Şu anda çalışıyorlar, sonuçlar üzerinden tekrar konuşacağız. Vatandaşa projesiz gidilmez. Caddeyi trafiğe kapatınca oradaki dükkânların durumu ne olacak, ticareti nasıl etkileyecek hepsinin planlaması yapılmalı.

Çankaya Belediyesi’nin çalışmasının çok uzayacağını sanmıyorum, yakın zamanda bitirirler, biz de söyleyeceğimizi söyleriz. Sonrasına vatandaş karar verir. Ankaralının memnun olacağı şey benim önerimdir. Bahçelievler 7. Cadde’nin araç trafiğine kapatılabileceğini düşünüyorum.

İstanbul’daki İstiklal Caddesi gibi bir havası var. Ancak, Tunalı Hilmi Caddesi’de öyle bir durum zor görünüyor. Ticari açıdan da yapılaşma açısından da trafik açısından da çok uygun olmayabilir. Yerine göre, durumuna göre Ankara’da trafikten arınmış yaya bölgeleri olabilir.” ifadelerini kullandı. 
 

Kaynak: ankarasonhaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Kardeşini Müslüm Gürses'in babası öldürmemiş
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!
Beşiktaş Taraftarı Bombayı Patlattı!