Ankara’da Skandal! Evinde Şortla Dolaşan Kızı Şikayet Ettiler!

Ankara'da Skandal! Evinde Şortla Dolaşan Kızı Şikayet Ettiler!

Ankara'da T.E. isimli bir kadın, evinde şort giydiği gerekçesi ile şikayet edildi.

07 Eylül 2017 - 10:37

Olay, Ankara'nın Kolej semtinde meydana geldi. İngilizce öğretmenliği yapan T.E. isimli genç bir kadın, kendi evinde şort giydiği gerekçesi ile apartman yöneticisine şikayet edildi. T.E., yaşadığı olayı 'Bıktım' diye aktararak uzun bir süredir komşuları ve inşaat işçileri tarafından gözetlendiğini sosyal medya üzerinden açıkladı. 

T.E., son olarak ise apartman yöneticisinin evine gelerek, evde şort giydiği gerekçesi ile karşı apartmanda yaşayanlar ve inşaattakiler tarafından şikayet edildiğini ve perdelerini kapalı tutması gerektiğini söylediğini açıkladı. 

T.E., yaşadıklarını sosyal medya üzerinden paylaşarak, "Yaklaşık bir yıldır yaşadığım, Kızılay civarlarındaki evimde hem ön cephede inşaatta çalışanlar, hem yan cephede apartmanda yaşayanlar, hem de komşunun oğlu tarafından sürekli izlenerek taciz ediliyorum, mesajlar alıyorum. Bugün de yönetici evde şortla dolaştığıma ve evimin gözetlendiğine dair 'şikayet' geldiğini söyledi, evet kendi evimde şort giydiğim için evi izleyenler beni yöneticiye şikayet etmiş tam olarak, yönetici perdelerimi kapalı tutmam konusunda 'benim iyiliğim için' beni uyardı. Sokakta rahat yok, mekanda rahat yok, kendi evimizde bile bize karışma cüretini nasıl gösteriyor bu adamlar? Nerde nasıl yaşayacağız biz! Gidip polis çağırıp tutanak mı tutturayım, mahallede olay mı çıkartayım, delirmek işten bile değil. Bıktım" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: ankarasonhaber

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Az
  9 ay önce
  Arap milletti Birde musslumanlik Birde türk kulturu ve muslumanlik tam takim ...
 • Az
  9 ay önce
  Arap milletti Birde musslumanlik Birde türk kulturu ve muslumanlik tam takim ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bedelli Askerlik Bekleyenler Müjde!
Bedelli Askerlik Bekleyenler Müjde!
Ankara'da EGO Otobüsleri Çarpıştı
Ankara'da EGO Otobüsleri Çarpıştı