Adnan Oktar’a 30 Yıl Hizmet Eden Eski Kedicikten Namaz İtirafı!

Adnan Oktar'a 30 Yıl Hizmet Eden Eski Kedicikten Namaz İtirafı!

Adnan Oktar örgütüne 30 yıl hizmet eden ve 7 milyon TL'sini kaptırdıktan sonra itirafçı olan M.T., 'Bana '5 vakit namaz olmadığını, Kuran'da 3 vakit namaz olduğunu, 5 vaktin sadece tespih' olduğunu söylediler.' ifadelerini kullandı.

22 Şubat 2019 - 14:16 - Güncelleme: 22 Şubat 2019 - 14:20

Adnan Oktar örgütüne 30 yıl hizmet eden ve 7 milyon TL'sini kaptırdıktan sonra itirafçı olan M.T., 'Genç kızlarla görüşen erkekler, kızlara sürekli evlenmek istediği mesajı verirken daha sonra örgütün ağına düşürülmeye çalışılıyordu.' ifadelerini kullandı.

'İMANI ZAYIF TEDAVİ EDİLMESİ GEREKENLER GRUBU VAR'

1990'lı yıllarda Adnan Oktar'ın talimatıyla örgüt mensuplarının zenginliklerine göre beş ayrı gruba ayrıldığını belirten itirafçı M.T., 'Örgüte en çok bağımlı, sadakatli, her denileni yapan, maddi açıdan zengin olan kişileri birinci gruba alınmıştı. Diğer grupların sıralanışı ise bu özelliklere bağlı olarak daha az zengin ve sadakat olarak daha az bağımlı olanlar kategori olarak aşağıya iniyordu. Beni üçüncü gruba aldılar. Beşinci grupta yer alan kişiler için, 'İmanı zayıf, tedavi edilmesi gerekenler' olarak tanımlanırdı. Bu grupta oturup yaptığımız hataları yazmamız, yazdıklarımızı da yüksek sesle okumamız istenirdi' ifadelerini kullandı.

'AVM ALIŞVERİŞERİNİ KEDİCİKLERLE YAPARDI'

Adnan Oktar'ın alışverişlerini örgüt mensuplarıyla birlikte yaptığını anlatan M.T., şunları kaydetti; 'Adnan Oktar ve beraberindeki kadınlar, haftanın bir veya iki günü, belli olmayan saatlerde çeşitli AVM'lere giderlerdi. Bu durumlarda Adnan Oktar ve yanındakilerin gideceği AVM'ye bizlerin de gitmesi için talimat verirdi. AVM'lere çoğu kişinin, hep bir anda çağırılmasının sebebi, herhangi bir saldırı veya olumsuz bir olayda zarar görmemek ve saldırganları etkisiz hale getirmek için kalabalık olunurdu. Olabildiği kadar, mutlaka birkaç avukat, bir doktor, bu alışveriş esnasında AVM içerisinde bulundurulurdu. Adnan Oktar'ın gitmeye karar verdiği AVM'ye önceden 3-4 kişi gider, AVM'nin güvenlik müdürüyle görüşür ve kendilerine alışveriş esnasında eşlik etmelerini ister, ayrıca örgüt üyeleri AVM'ye geldikleri vakit X-Ray cihazlarından geçmez, ister silahlı, ister silahsız olsun rahatlıkla giriş yaparlardı. Bu alışverişlerde Adnan Oktar bir mağazaya girer, etrafındaki mağaza çalışanlarına alacak olduğu ürünleri işaret eder, ödemeleri kart veya nakit olarak Seral K., öderdi. Genelde de nakit ödenirdi. Çok yüksek meblağlarda alışverişler yapılırdı.'

ÖRGÜTTE TURNİKE SİSTEMİ

Adnan Oktar Örgütü'nün, 'Turnike' adı verilen fuhuş sisteminde, örgütün maddi olarak da desteklediği bir erkeğe genç kızları ağına düşürdüğü sisteme verilen ada turnike sistemi deniliyor. Genç kızlarla görüşen erkekler, kızlara sürekli evlenmek istediği mesajı verirken daha sonra örgütün ağına düşürülmeye çalışılıyordu. İddiaya göre, örgüt mensubu bir erkek tarafından yapıya kazandırılan kadınlar, önce bir süre lüks hayat içerisinde yaşıyordu daha sonra örgüte katılması sağlanıyordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kocaeli TEM Otoyolu’nda feci kaza: 3 ölü 2 yaralı
Kocaeli TEM Otoyolu’nda feci kaza: 3 ölü 2 yaralı
Mesaide topuklu ayakkabı kazası iş kazası sayılacak
Mesaide topuklu ayakkabı kazası iş kazası sayılacak