19 Şubat Hadi ipucu: Azra Akın’ın 2002 yılında kainat güzeli...

19 Şubat Hadi ipucu: Azra Akın'ın 2002 yılında kainat güzeli seçildiği gece giydiği kostümün ilginç hikayesi

Hadi 19 Şubat ipucu sorusu belli oldu. 11:30'da gerçekleştirilecek olan Hadi Magazin yarışmasında 2002 yılında Azra Akın'ın kainat güzeli seçildiği gece giydiği kıyafet hakkındaki detaylar soruldu. Geçtiğimiz günlerde Cemil İpekçi katıldığı programda Azra Akın'ın giydiği kıyafet ile ilgili ilgiç detayları anlatmıştı. İşte Azra Akın'ın 2002 yılında kainat güzeli seçildiği gece giydiği kostümün ilginç hikayesi

19 Şubat 2019 - 10:33 - Güncelleme: 19 Şubat 2019 - 10:38

Hadi 19 Şubat ipucu sorusu belli oldu. Salı ve Perşembe günleri gerçekleştirilen Hadi Magazin yarışmasının ipucu sorusu belli oldu. Azra Akın'ın 2002 yılında kainat güzeli seçildiği gece giydiği kostümün ilginç hikayesi hakkında bugün gerçekleştirilecek olan 11:30 Hadi canlı bilgi yarışmasında ipucu sorusu olarak gelecek. 

Cemil İpekçi geçtiğimiz günlerde katıldığı 2. sayfa programında o gece giyilen kostüm hakkında şu detayları vermişti:

HADİ 11:30 MAGAZİN İPUCU SORUSUNUN YANITI

Cemil İpekçi’nin açıklamalarından satır başları şöyle: Azra bana geldi, çok güzel bir kızdı. ‘Bana ne dikeceksiniz?’ dedi. Ama o kadar saygılı düzgün bir kız ki anlatamam.

‘Pazen dikeceğim sana’ dedim. Dünya Güzeli seçildiği gece giydiği kostümdeki işlemeleri tek tek elimle yaptım. Elbisenin üzerinde plastikler var, onları tek tek kestim.

Bir de çizme yaptım, kostümüyle aynı tarz.O gece 100 jüri vardı, 100’ü de çizmeye tam not vermiş. Elbise ile Azra çok bütünleşti. Azra’nın elbisesini 3 haftada hazırladım. Beni dikişten çok kulağındaki takı oyaladı. Çünkü onu tek tek kestim, o zaman 1.5 liraya almıştım o plastikleri.

Bu elbisenin maliyeti 12.5 lira kumaş desek, boncukları, plastikleri falan hepsi 20 lira tutmuştu. Bu kostüm 'en iyi kostüm' ve 'en iyi tasarım' ödülünü aldı.Azra da bana gıkını bile çıkarmadı. Çok önemli bir gece sonuçta. Ben o pazeni diktikçe Azra mutlu oldu ve hak ettiği birinciliği aldı. O kostüm Azra’da şu an, saklıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
30 yıl önce sular altında kalan mahalle ilgi odağı oldu
30 yıl önce sular altında kalan mahalle ilgi odağı oldu
Başkan Böcek, tedavisinden sonra ilk kez görüntülendi
Başkan Böcek, tedavisinden sonra ilk kez görüntülendi